SPD Rezonans terapisi, Samsun zayıflama hizmeti, bedenin biyoelektrik ve elektromanyetik alanlarını kullanarak vücudu dengelemeyi amaçlayan bir alternatif tıp yöntemidir. Bu terapinin bir uygulama şekli, özellikle gıda düşkünlüğü ve iştah kontrolü ile ilgili sorunları ele almak için kullanılır. İşte SPD Rezonans ile gıda silme, zayıflama sürecinde  nasıl çalıştığımıza bakalım:

Tanı: İlk adım, kişinin özel ihtiyaçlarını ve sorunlarını değerlendirmektir. Terapist, kişinin hangi gıdalara karşı düşkün olduğunu, iştah kontrolü problemlerini ve belirli sağlık sorunlarını belirlemek için bir anamnez alır.

Rezonans Cihazı: Terapi sırasında bir rezonans cihazı kullanılır. Bu cihaz, kişinin vücudu ile iletişim kurar ve kişinin belirli gıdalara veya maddelere karşı elektromanyetik reaksiyonlarını algılar.

Gıdaların Frekansları: Her gıda veya madde, kendine özgü bir frekansa sahiptir. Örneğin, çikolatanın frekansı, ekmek veya patatesinkinden farklıdır. SPD Rezonans terapisi, bu gıdaların frekanslarını tespit etmeye odaklanır.

Frekans Silme: Terapist, kişinin düşkün olduğu veya kontrol etmekte zorlandığı gıdanın frekansını tespit eder. Ardından, kişinin bu gıdaya karşı elektromanyetik tepkilerini sakinleştirmek veya silmek için cihazı kullanır. Bu, kişinin bu gıda veya maddeye karşı olan isteğini ve düşkünlüğünü azaltmayı amaçlar.

Terapi Seansları: Genellikle bir dizi seans gereklidir. Seanslar arasında belirli bir dinlenme süresi olabilir. Seansların sayısı ve sıklığı kişinin ihtiyaçlarına ve yanıtına bağlı olarak değişebilir.

Sonuçlar: SPD Rezonans terapisi sonuçları kişiden kişiye değişebilir. Ancak, birçok kişi terapi sonrasında silme işlemi yaptığımız gıda düşkünlüklerinin azaldığını ve iştahlarının kontrolünün kolaylaştığını gözlemlemiştir. Ayrıca, Samsun zayıflama merkezi arayışındaki bireyler için  kilo kaybı hızının arttığını ve metabolizmalarının daha iyi çalışmasını sağlar.Samsun Diyetisyen arayışında olan bireyler için sağlıklı ve dengeli beslenmenin önünü açan SPD  Rezonans süreci ile yeni bir düzen başlamış olur. Dileyen danışanlarımız SPD Rezonans süreci sonrası uzman samsun diyetisyen imiz ile  çalışmayı tercih edebilirler.

SPD Rezonans terapisi, kişinin elektromanyetik alanlarını ve biyoelektrik enerjisini kullanarak gıdalara ve maddelere karşı olan tepkilerini düzenlemeye yardımcı olur. Samsun zayıflama merkezleri arayışında bulunan ve sağlıklı beslenme ve gıda bağımlılıkları ile ilgili destek için samsun psikolojik danışmanlık merkezine ulaşın.

Eğer zararlı gıda alışkanlıklarından  kurtulmak ,bağımlılık duyduğunuz gıdalara karşı iştahınızı kapamak ve SPD Rezonans Yaklaşımı hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, Samsun Psikolojik Danışmanlık Merkezi’mize ulaşarak uzman psikolojik danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.  Sağlıklı bir yaşama ilk adımı atın ve zararlı gıda alışkanlıklarınızdan  kurtulun!